Hakkımızda

Kardeşler Alüminyum Doğrama ve Otomatik Kepenk Sistemleri

 

Cam sistemlerine estetik görüntü kazandıran, uzun ömürlü ve uygun fiyatlı alüminyum doğrama ve esnaflarımızın en çok tercih ettiği son teknoloji Otomatik Kepenk Sistemlerinin 2001 yılından bu yana Diyarbakır ve bölgesinde üretim, montaj ve satış sonrası 7/24 destek hizmetini vermekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyeti için en kaliteli malzemeyi, ince işçilik ve uygun fiyatlı olarak sunmaktayız.

 

 

Kendi üretim atölyemizde ürettğimiz alüminyum doğrama ürünlerle söz verdiğimiz zamanda montaj ve teslimatını yapıyoruz. Diyarbakır'da Alüminyum doğrama alanında ister kamu kuruluş, ister cafe, restaurant veya evler olsun her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutamaktayız. Tecrübeli teknik ekibimizle önce yerinde ücretsiz keşif hizmetiyle müşterimizin ihtiyacını belirliyoruz. Diyarbakır'da Alüminyum Doğrama denilince akla ilk Kardeşler Alüminyum Doğrama Gelir. Alüminyum doğrama size ve sevdiklerinize güven verir. Hayatın karşması içerisinde problemlerle sizi uğraştırmaz. Görüntüsü estetiktir.

 

Otomatik Kepenk Sistemlerini yine kendi uzman teknik ekibmizle firmamıza ait üretim tesisinde üretip montajını gerçekleştiriyoruz. Diyarbakır'ın en kaliteli otomatik kepenk sistemlerini üretiyoruz. Bizim ürettiğimiz kepenk sistemlerinin arıza olasılığı %1 oranındadır. Ancak buna rağmen 7/24 teknik destek sunmaktayız. Esnaflarımızın özellikle gürültü ve görüntü kirliliği şirkayetlerini dikkate alarak Diyarbakır'ın en estetik otomatik kepenklerini üretmekteyiz.